Taksi Reklam
Dolmuş Reklam
Minibüs Reklam
Otobüs Reklam
Elektrik Direkleri
Mobil Pano Reklam
Araç Giydirme Hizmetleri
Bina Cephe ve Duvar Reklamları
Özel Projeler
Mobil Sahne
Yol Totem Reklam Panoları
Tramvay Reklamları
Uygulama Örnekleri
 
Tramvay Reklam Alanları

Tramvay reklamları şehrin en büyük ve hareketli Açıkhava reklam alanlarındandır. Açıkhava reklamlarında önemli mecra alanlarından biri olan tramvay reklamları; büyük reklam alanları ve uzun, kalabalık güzergâhlarda servis vermesi, hareketli olmaları mecranın en dikkat çeken özelliklerindendir.

Tramvaylar şehirlerin ulaşımında önemli bir yere sahip olmaları tramvay reklamlarının geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır.

Tramvay reklamları İller de verilen yönetim kararlarına göre tramvay reklamları şerit kaplama, tam kaplama yada camlara owv uygulaması ile de yapılan uygulamalara izin verilebilmektedir.

Bakanlık yönetmelikleri ve belediye yönetmelik kararı ile uygulama alanları değişim göstermekte, tramvay reklam alanları izin belgesi ve izin süreçleri belediyeler tarafından verilmektedir.

Tramvay reklamlarına izin verilmeyen illerde alternatif olarak taksi reklamları, dolmuş reklamları yada minibüs reklamları yapılabilmektedir. Alternatif olarak yapılabilecek taksi, dolmuş, minibüs reklam mecralarımızda yine talep edilen adet ve dönemlerde yapılabilmektedir.

Tramvay Reklamlarında iç mekanlarında bulunan panolar, bus handle ( tutamaç), lcd ekranlar da reklam verenlere alternatif mecra olarak sunulmaktadır.

Tramvay Reklamlarınız tasarı onayından 15 gün sonra başlar. Yetkili kurumlardan izin belgelerinin alınması, tasarımın onaylanması, baskıların ve uygulamaların yapılması, uygulama sonrası tüm araçların fotoğraflanıp rapor oluşturulması ve reklam veren firmaya sunulması, kampanya süresi boyunca bakım ve onarımlarını yapımı ve raporlanması gibi tüm hizmetleri bünyemizde yapılandırırız. İze Reklam tramvay reklamlarında anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Tramvay reklam hizmeti verdiğimiz şehirler ve tüm detaylar için bizleri arayabilirsiniz.

Teknik Özellikler: Tramvay Reklamlarında kullanılan Folyonun özelliği 3M dış mekan folyodur. Cam alanlara cam grafiği folyosu owv (One Way Vision) kullanılmaktadır. Dijital print baskı 1 sene garantilidir. Baskı Makinesi özelliği Vutek

Tramvay Reklamları Mecra Detay Bilgileri;

Şehirlerin en çok kullanılan toplu taşıma araçlarıdır. Tramvayların dış ve iç kısmına reklam uygulaması yapılabilmektedir. İç kısım reklam alanları haftalık olarak kiraya verilmektedir. Tramvayda her vagona yada sağ ve sol kısmına farklı tasarımlar yapılabilmektedir. Tramvay reklamda minimum 1 araç reklam uygulaması yapılabilmektedir. Kullanılan malzeme Cast folyodur.

MECRA AVANTAJLARI

Rahat Algılanır Daha büyük ebatlı araçlara nazaran, reklam mesajlarının yakından ve uzaktan kolaylıkla algılanmasına olanak sağlar.

Hesaplıdır Metre kare ve süreç bakımından hesaplandığında, diğer tüm açık hava mecralarından daha ekonomiktir.

Seçkindir Uzun yol güzergahları ile şehrin en merkezi yerlerinde sefer yaparlar. Yolcu segmentide karma bir yapıya sahiptir, Çalışan kesim, öğrenciler, ev hanımları vb

Butiktir Her bir araç farklı tasarımlarla süslenebilir, aynı kuruma bağlı farklı markalar içinde kullanım özgürlüğü sağlar.

İnteraktiftir Sadece dışı değil içi de projeye göre özgürce giydirilebilir.