Taksi Reklam
Dolmuş Reklam
Minibüs Reklam
Otobüs Reklam
Elektrik Direkleri
Mobil Pano Reklam
Araç Giydirme Hizmetleri
Bina Cephe ve Duvar Reklamları
Özel Projeler
Mobil Sahne
Tramvay Reklamları
Uygulama Örnekleri
 
Elektrik Direkleri
İze Reklam, Elektrik direklerini de reklamla süslemektedir. Başta Anadoludaki belediyelere ve kurumlara bağlı yollarda yer alan elektrik direkleri ize reklam tarafından, reklam verenlere servis edilmektedir. Belediye ilan ve reklam vergileri, pano, prodüksiyon, reklam sigorta işlemleri, reklam bakım ve onarımları, reklam asım ve tahsis hizmetleri yine İze reklam tarafından sunulmaktadır. Elektrik direklerinin, reklam pano ölçüleri, 90 cm x 125 cm’dir.
Uygulama İl belediye yönetmelik ve yönergelerine uygun olarak yapılabilmektedir. Her ilde reklam alanları ölçüleri farklı olabilmektedir. Elektrik direklerinin, reklam pano ölçüleri, 85 cm x 125 cm, Flama reklam pano ölçüleri 90 cm x 150 cm, 85 cm x 2,50 cm dir.

Şartlar: Elektrik direkleri reklamlarımız 4, 8 ve 12 aylık dönemler halinde yapılır.

Teknik Özellikler: Elektrik direkleri pano reklam alanı 85 x 125 ‘dir. Folyonun özelliği 3M dış mekan folyodur. Dijital print baskı 1 sene garantilidir. Elektrik direkleri flama reklam alanı 90 cm x 150 cm, 85 cm x 2,50 cm‘dir. Malzeme vinil, baskı Dijital print 1 sene garantilidir.