Hakkımızda
Açıkhava reklamları; siyasi, ekonomik, insan ve trafik yoğunluğunun yüksek olduğu meydanlar ile ana arterler üzerindeki noktalarda talep görür. Açıkhava reklamları 7 gün, 24 saat, ayda 30 gün gösterimdedir. Reklam mesajınızı sürekli bir görüntü bombardımanı ile destekler. İze Reklam, reklam kirliliği oluşturmadan açıkhava mecralarını çevremizin sanat galerileri haline dönüştürmeyi planlar. Etkili bir reklam kampanyası yapabilmeniz için açıkhava mecralarımızdan faydalanabilirsiniz. Mecralarımızdan mutlaka biri sizin beklentilerinize cevap verecektir.


Misyonumuz

Uzman çalışanlarıyla, kullandığı doğru teknolojiyle, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri paralelinde sürekli geliştirdiği geniş ürün yelpazesiyle, müşteri memnuniyetini sağlamak, hizmet anlayışıyla toplum üzerinde saygın, istikrarlı ve güvenilir bir imaj yaratmak. En iyi hizmeti vererek liderlik sağlamak, müşterilerimize alternatif mecralar sunarak liderlik misyonlarında destek olmak. Fiyat odaklı rekabetten,
kalite odaklı rekabete geçmek, çünkü biliriz ki iyi bir reklamın konfora ihtiyacı vardır


Amacımız

Marka erozyonu yaratmadan kaliteli ve düşük maliyetlerle, hedef kitlenizle bütünleşmenizi sağlamak.

Amacımız yalnızca pazarda lider olmak değil aynı zamanda en kaliteli işi başarılı bir şekilde sunmak. Bu amacı gerçekleştirebilmemiz için de reklamlarınızın başlangıç aşamasını ve devamını başarı ile tamamlamak. Başarılı çalışmalarımız arasında sizin de emsal temsil etmenizi sağlamak.

Her gün kendimizi yeniler, yeni mecralar geliştiririz, yeni mecralar geliştirirken de ön koşulumuz açıkhava'ya kaliteli ve başarılı bir soluk getirmektir.


Biz

Takım çalışmasının önemini ve değerini bilen, hep beraber hareket eden bir takımız. Biz fikirleri ve bakış açısı ile birbirini ateşleyen, çalıştığı her konuda iştahlı, yaratıcı, araştırmacı ve cesaretli bir çizgide ilerleyen başarılı bir ekibiz, biliriz ki yalnızca başarılı bir takım başarılı işler çıkarır.

Biz açık havacıyız. İp uçlarını birleştirip yeni mecralar üretiriz. Bizim oksijenimiz keşiftir ve keşfederken beynimizi terletmekten kaçmayız.


Ne Yaparız?

Geniş alanlarda reklam yaparız çünkü reklam dar alanların ötesine geçmektir. Biz müşterilerimizin hedef kitlesine uygun mecralar sunar ve bu mecraları sürekli geliştiririz.


Nasıl Yaparız?

İze Reklam üzerine düşen tüm görevleri prosedürlere uygun yapar. Reklam alanının harcını, vergisini, trafik işlemlerini, araç izin belgelerini ve diğer prosedürleri kendi bünyesinde, en kısa zamanda yapar ve sözleşme imzalandıktan 1 hafta sonra reklam kampanyanız başlar.

Reklamlı araçlarınız yada reklam alanlarınız;
araç resimleri, reklam alanları resimleri, güzergahları, plakaları içeren listeyi firmaya teslim ederiz.

Oto kontrol sistemi durak başkanları tarafından sağlanır ve belirli aralıklarla servis ekiplerimiz bakım ve kontrollerde bulunur. Tahribata uğramış reklamlı araçlar iki gün içerisinde tamir edilir ve bu konu ile ilgili bilgiler şirketinize bildirilir.